#OMG

#OMG

i słów kilka o tym jak ten projekt powstał

O projekcie Material Girls

Material Girls by Dalka&Lesiak narodziło się z naszej pasji do uczenia języka angielskiego. Głęboko wierzymy w ideę #ecoteaching czyli nauczania bez drukowania. Jest to możliwe ponieważ korzystamy z nowoczesnych technologii, które umiejętnie łączymy z żywym językiem dostępnym w otaczającym nas świecie. Dzięki naszym materiałom Twoi słuchacze uczą się komunikacji, w której pamiętamy nie tylko o płynności, ale i o poprawności językowej. Dlatego też w naszych aktywnościach znajdziesz zarówno słownictwo jak i gramatykę. Jesteśmy przekonane, że proces uczenia się tak popularnego języka jakim jest język angielski zachodzi nieustannie i staramy się go usprawnić bazując na treściach autentycznych. Wszystkie nasze materiały powstały w oparciu o lata doświadczeń w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Wsłuchując się w ich potrzeby, stworzyłyśmy kreatywne, spójne, merytoryczne, wizualnie atrakcyjne i czytelne pakiety, dzięki którym nasi słuchacze osiągają wyznaczone przez siebie cele językowe. Idea #xeroxdetox pozwala nauczycielom skupić się na budowaniu relacji z grupą, zamiast przeszukiwaniu zgromadzonych przez lata kserokopii i czasochłonnym tworzeniu zajęć. My oferujemy Tobie narzędzia zostawiając Ci przestrzeń do kreatywnych działań na miarę Twoich potrzeb.

Material Girls

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Paulina Dalka

Kontakt z ludźmi motywuje mnie do działania, dlatego też uwielbiam swoją pracę. Jestem lektorem-praktykiem, nie boję się eksperymentów i wyzwań, a co za tym idzie bardzo cenię sobie pracę na żywym języku i materiałach autentycznych. Moja lektorska droga prowadziła przez Czechy, Turcję ale również przez różne typy szkół w kraju, co pozwoliło mi zrozumieć jak istotne jest odchodzenie od utartych schematów w nauczaniu. Prywatnie, uczenie się języków sprawia mi ogromną przyjemność, obecnie skupiam się na szlifowaniu znajomości języka włoskiego.

jol

Jolanta Lesiak

Lubię malarstwo Davida Hockneya, filmy z Billem Murrayem i długie rowerowe wycieczki po Mazurach. Za swoje największe zawodowe wyzwanie uznaję pracę nauczyciela języka angielskiego w Chinach, gdzie zrozumiałam jak ważne są nie tylko umiejętności metodyczne, ale także empatia, budowanie relacji i zrozumienia wobec swoich uczniów. Od całkiem niedawna jestem mamą małego Jana Ludwika i od 13 lat nauczycielką języka angielskiego w szkołach publicznych i językowych. Pasjonuje mnie język hiszpański, którego uczę się od roku.