#savemoneyfordiamonds

#savemoneyfordiamonds

tutaj pobierzesz nasze darmowe materiały

 

DLA KOGO?

Materiały przeznaczone są dla nauczycieli języka angielskiego, zarówno tych bardzo doświadczonych, jak i pracujących od niedawna. Jeżeli szukasz merytorycznych, metodycznie spójnych, zabawnych, ale i ciekawych leksykalnie materiałów, jesteś w dobrym miejscu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapoznaj się z poniższym opisem stworzonych dla Ciebie i Twoich słuchaczy aktywności.

Jeżeli korzystasz z naszych materiałów po raz pierwszy spójrz na poniższe wskazówki:

  • Materiały są elastyczne poziomowo, ponieważ to Ty decydujesz, które slajdy wykorzystasz. Rekomendujemy użycie #lazySunday w grupach starszych nastolatków i dorosłych od poziomu średniozaawansowanego wzwyż. 
  • Wszystkie QR kody są klikalne, oznacza to, że po kliknięciu zostajesz przeniesiony do zakodowanego materiału. Jeśli pracujesz offlajn upewnij się, że Twoi słuchacze mają zainstalowany darmowy skaner kordów QR na swoich telefonach, to dzięki niemu bez przepisywania linku dostaną się do materiału z QR kodu. 
  • Z Quizleta możecie korzystać poprzez przeglądarkę w telefonie lub darmową aplikację uprzednio pobraną przez słuchaczy na ich telefony. 
  • Jeżeli masz wątpliwości dotyczące prezentacji zajrzyj do instrukcji. Jest to drogowskaz, w którym dodajemy bonusowe ćwiczenia oraz alternatywne rozwiązania przeprowadzenia określonych zadań. 
  • Jako nauczyciel potrzebujesz laptopa z dostępem do Internetu, pomocny może być także rzutnik. Twoi słuchacze powinni posiadać smartfon z dostępem do Internetu.

take it, teach it

#cheesyMonday

lesson starters

Jest to seria mini-lekcji, które wykorzystywane są przez nauczycieli jako 60-minutowe zajęcia lub punkt wyjścia do 90-minutowych spotkań. Każdy #cheesyMonday składa się z pytania rozgrzewkowego, artykułu ukrytego pod klikalnym kodem QR, ciekawych słów z artykułu opracowanych w Quizlecie oraz zestawu pytań do dyskusji.

#activeWednesday

warm-ups

Jeżeli potrzebujesz rozgrzewki językowej bądź ciekawego energizera zapoznaj się z #activeWednesday. Oferujemy Ci szeroki wybór ćwiczeń zarówno technologicznych jak i analogowych, które są zabawne i rozgadają Twoich słuchaczy.

#lazySunday

full-length lessons

To nasz flagowy materiał na 90-minutowe zajęcia w duchu #xeroxdetox. Znajdziesz tu prezentację w formie pokazu slajdów i pliku PDF, a co więcej, przekazujemy Ci instrukcję z dodatkowymi ćwiczeniami, inspiracjami i wskazówkami.