#learnwithMG

#learnwithMG

startujemy od września 2020

rozwijaj się
z Material Girls

Nauczycielu języka angielskiego, wybacz, ale ta zakładka nie jest dla Ciebie. Dlaczego? Bo tutaj właśnie zapraszamy do wspólnej nauki języka angielskiego. Jeśli zatem znasz nas już trochę, przekonujemy Cię i szukasz nauczyciela angielskiego online, zapraszamy do kontaktu mailowego bądź na FB. Pracujemy na różnych platformach przeznaczonych do nauki zdalnej. Chcesz znać szczegóły? Napisz, żeby zapoznać się z naszą ofertą. Być może już wkrótce spotkamy się na naszej pierwszej wspólnej lekcji.

 

Jak uczymy?

PRAKTYCZNIE

każdą z kompetencji językowych, których uczymy zanurzamy w komunikację, ogromne znaczenie ma dla nas to abyś rozumiał/a jak, dlaczego i kiedy masz wykorzystać daną strukturę czy słownictwo.

WYROZUMIALE

pracując z różnymi grupami wiekowymi miałyśmy okazję spostrzec, że każdy uczy się w swoim własnym tempie, na swoich własnych zasadach. Naszym zadaniem jako nauczycielek jest się do tego tempa dostosować realizując Twoje, a nie swoje cele językowe.

SPÓJNIE

przez lata współpracy, wypracowałyśmy metodycznie spójne materiały, które dostosowujemy do Twojego poziomu i celu. Będziesz uczył/a się z naszych autorskich materiałów, które wspomogą Twój rozwój .

Z POLOTEM

na naszych zajęciach będziemy omawiać zarówno zwroty związane z wakacjami czy restauracjami jak i medycyną, bankowością czy językiem, którego użyjesz w angielskim pubie. Czasem jesteśmy poprawne politycznie, a chwilami wręcz przeciwnie, bo język bywa i taki i taki.